W dniu 17 września 2016 roku odbyła się uroczysta promocja albumu ,,Relikwie Świętych w Sanktuarium Świętego Wojciecha w Bielinach”, którą rozpoczęto uroczystą mszą świętą koncelebrowaną pod przewodnictwem kustosza bielińskiej parafii św. Wojciecha ks. Jana Jagodzińskiego, oraz ks. Jana Kądziołki i ks. Waldemara Bieńko. Dalsza część uroczystości odbyła się w Wiejskim Domu Kultury, gdzie zaproszonych gości przywitał prezes Towarzystwa Przyjaciół Wsi Bieliniec Wacław Piędel. Następnie głos zabrał wikariusz bielińskiej parafii ks. Łukasz Pyszka, który przedstawił z czym związany był kult świętych. Kult związany był z hierarchią. Jednak wśród tych wielkich i wybitnych postaci zdarzały się również osoby, które na świętość zapracowały zwykłym, codziennym życiem i których prochy czczono po śmierci. Zwyczaj pobierania relikwii przetrwał do dziś np. zanim trumna św. Jana Pawła II z podziemi trafiła do Bazyliki św. Piotra, została otwarta. Każdy uczestnik biorący udział w promocji otrzymał album. Uroczystość związaną z promocją albumu zakończono uroczystą kolacją. Album ,,Relikwie Świętych w Sanktuarium św. Wojciecha w Bielinach” został dofinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego.