V NIEDZIELA ZWYKŁA 5 lutego 2023 r.

1.    Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych, a od godziny 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość Adoracji do godziny 1700. Dziś również wspominamy Świętą Agatę po Mszach Świętych poświęcenie chleba, wody i soli.

2.    W poniedziałek wspominamy Świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

3.    We wtorek Msza Święta wotywna ku czci Świętego Wojciecha naszego Patrona i Nowenna za jego wstawiennictwem o godzinie 1700, natomiast o godzinie 2000 wystawienie Najświętszego Sakramentu Koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość Adoracji do godziny 2100, o której będzie Msza Święta ku czci Bożego Miłosierdzia

4.    W środę Msza Święta o godzinie 700 jest sprawowana w kaplicy Świętego Józefa u Sióstr Dominikanek, a po niej modlitwy za wstawiennictwem Św. Józefa, natomiast po Mszy Świętej wieczornej w kościele parafialnym Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.    W czwartek o godzinie 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu Koronka do Bożego Miłosierdzia o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne i możliwość Adoracji do godziny 1700.

6.    W piątek wspominamy Świętą Scholastykę dziewicę.

7.    W sobotę obchodzimy Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes jest to Światowy Dzień Chorego, o godzinie 1700 Msza Święta za wszystkich chorych z naszej parafii, w jej trakcie będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych.

8. W najbliższą niedzielę na Mszę Świętą o godzinie 1100 zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej (poświęcenie książeczek).

Wtorek, V Tydzień zwykły
Rok A, I