Menu
Menu dodatkowe
 • ółążść‡

Zegar

Statystyki

Brak własnych statystyk

VI NIEDZIELA WIELKANOCY 9.05.2021r.

 

 1. We wtorek po Mszy Świętej Nowenna do Świętego Wojciecha naszego Patrona.

 

 1. W środę Msza Święta o godzinie 1700 z Nowenną do Świętego Józefa jest sprawowana w kaplicy sióstr Dominikanek, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy Świętej porannej.

 

 1. W czwartek wspominamy Najświętszą Maryję Pannę z Fatimy, o godzinie 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość Adoracji do godziny 1700, o której będzie Nabożeństwo Fatimskie połączone z majówką i Msza Święta.

 

 1. W piątek obchodzimy Święto Świętego Macieja Apostoła.

 

 1. W sobotę na Mszy Świętej o godzinie 1700 obchodzić będziemy rocznicę I Komunii Świętej, otoczmy dzieci rocznicowe naszą modlitwą.

 

 1. W najbliższą niedzielę obchodzimy liturgiczną Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.

 

 1. Od poniedziałku do środy w czasie Mszy Świętych wieczornych w sposób szczególny modlić się będziemy o urodzaje, a w piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

 

 1. Przez miesiąc maj po Mszach Świętych wieczornych jest odprawiane Nabożeństwo Majowe, oprócz czwartku kiedy jest o godzinie 1700 na zakończenie Adoracji. Z racji na ograniczenia osób mogących uczestniczyć w tym Nabożeństwie w świątyni zachęcamy, by litanię do Matki Bożej odmawiać wspólnie w gronie rodzinnym w domach, szczególnie prosimy o to rodziców, by czynili to wspólnie z dziećmi.

 

 1. Zapowiedzi są wywieszone w gablotce.

 

 1. Przypominamy, że Msze Święte wieczorne w kościele parafialnym przez cały rok są o godzinie 1700, a w Bielińcu w piątki całego roku i pierwsze soboty miesiąca o godzinie 1500.

 

 1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, które pozwalają na bieżące funkcjonowanie parafii.

 

 

Święta

Czwartek, VI Tydzień Wielkanocny
Rok B, I
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny Fatimskiej

Wyszukiwanie

Blok reklamowy

Licznik

Liczba wyświetleń:
1274030