We wtorek 17 marca 50-osobowa grupa z naszej parafii wybrała się na film pt. "Popiełuszko. Wolność jest w nas". Po drodze wstąpiliśmy do sanktuarium św. O. Pio w Terliczce, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy Św. Po Mszy Św. i krótkim spotkaniu z o. Janem - kustoszem sanktuarium w Terliczce dotarliśmy do kina w Rzeszowie, gdzie o godz. 17.30 rozpoczął się seans filmowy. W powrotnej drodze oprócz modlitwy i śpiewu towarzyszyły nam refleksje i wspomnienia związane z ks. Popiełuszką i epoką komunizmu, którą przypomniał nam film. Wszystkim uczestnikom film bardzo się podobał i wszyscy doszliśmy do wspólnego wniosku, że upadek komunizmu był cudem Bożym i darem Opatrzności, która na te trudne lata podarowała Polsce postaci tak wielkiego formatu jak ks. Popiełuszko, Jan Paweł II, kard. Wyszyński. Wszystkich gorąco zachęcamy do obejrzenia tego filmu!

Więcej informacji o ks. Jerzym i o filmie:
www.popieluszko.pl