XI NIEDZIELA ZWYKŁA 13.06.2021r.

1. Dziś po Mszy Świętej o godzinie 1700 Nabożeństwo Fatimskie, również dziś odpust ku czci Świętego Antoniego w Jarocinie suma tamże o 1130.

1. W poniedziałek wspominamy Błogosławionego Michała Kozala biskupa i męczennika.

1. We wtorek po Mszy Świętej o 1700 Nowenna do Świętego Wojciecha naszego Patrona.

1. W środę Msza Święta o godzinie 1700 połączona z Nowenną do Świętego Józefa w kaplicy Sióstr Dominikanek. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w tym roku jest po Mszy Świętej porannej.

5.            5. W czwartek wspominamy Świętego Brata Alberta Chmielowskiego zakonnika. O godzinie 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość Adoracji do godziny 1700.

1. W sobotę obchodzimy wspomnienie Świętego Romualda opata.

1. Przypominamy, że Msze Święte wieczorne w kościele parafialnym przez cały rok są o godzinie 1700, a w Bielińcu w piątki całego roku i pierwsze soboty miesiąca o godzinie 1500.

1. Zapowiedzi są wywieszone w gablotce.

Czwartek, XI Tydzień zwykły
Rok B, I